www.ppcarp.cz

Profil firmy

Spolupráce s firmou CHYTIL:

Již několikátým rokem spolupracujeme s firmou CHYTIL. Naše spolupráce začala v březnu, roku 2009 a pevně doufáme, že bude pokračovat co nejdéle. Firma CHYTIL nám dodává osvědčené kaprařské návnady a nástrahy, na které jsme již zaznamenali několik pěkných kaprů. Samozřejmě nenabízí pouze návnady a nástrahy, ale i něco z kaprařské bižuterie. Velké zastoupení má značka Preston, Korum, Sonubaits a Avid Carp z Anglie. Co se návnad a nástrah týče, tak si zde vybere opravdu každý. Najdete zde boilies všeho druhu, pelety, aminokomplexy, methodmixy, atraktanty a extrakty, a všechny suroviny na vlastní výrobu boilies.

Firma Chytil vznikla v roce 2000.V současné době vyrábíme a dodáváme na trh téměř 200 druhů návnad a nástrah, převážně pod značkou Chytil – KAPŘÍ DOBROTY. V České republice máme dva obchodní zástupce v Čechách,jednoho na Moravě a každý má svůj vlastní sklad, ze kterého po celý rok zásobuje obchody ve své oblasti. Produktů, které rozvážíme, je dnes už téměř 200. Sortiment se každý rok rozrůstal nejen o naše výrobky, ale pustili jsme se také do distribuce zahraničních značek v České republice a na Slovensku. V Česku od samého začátku lovu na boilies působila Německá firma TOP SECRET,ale poté na pár let z trhu zmizela což byla zase příležitost pro nás a my jsme vrátili Top Secret na náš trh. Spolupráce běžela nekolik let a Český trh se vyvíjel dál. Bohužel produkty této Německé značky zůstaly tam, kde byly v začátcích. Poptávka klesala a tak jsme víceméně spolupráci s touto značkou velmi omezili na pár produktů, po kterých je zde poptávka a jsou originální.

Velmi důležitým krokem pro rozvoj firmy se ukázala být nová spolupráce s korporací firem Preston, Korum, Sonubaits a Avid Carp z Anglie. Firmy nabízejí ucelený sortiment pro lovce na feeder, plavanou, kaprařinu, přívlač a i klasické rybáře. Zakládají si na kvalitě a originalitě svých výrobků. Poptávka po tomto sortimentu je v České republice rok od roku vyšší, což značí kvalitu výrobků. V průběhu těchto let jsme také více pronikli do produktů pro rybáře lovící na plavanou. Splávky Maďarské firmy Cralusso jsou známé po celém světě a jejich distribuce v České republice je naší záležitostí také již mnoho let. Od začátku vzniku naší, dá se říci, rodinné firmy si zakládáme hlavně na kvalitě výrobků za příznivou cenu pro všechny. Snažíme se uspokojit naprosto všechny rybáře a obchodníky, aby si zde každý našel to co hledá a co mu zpříjemní chvíle klidu a odpočinku na rybách.

Vaše úspěchy jsou i našimi úspěchy.

Pavel Šustr M.A.

zdroj: webové stránky firmy CHYTIL